sob. Sie 15th, 2020

Seat Leon

Nowy Seat Arona

Czy hak holowniczy się przydaje?

2 min read

Hak holowniczy przydaje się, gdy musimy przewieźć coś o niestandardowych, sporych rozmiarach. Części kierowców wydaje się, że nie potrzebują takich akcesoriów, jednak najczęściej zmieniają zdanie, gdy zajdzie taka nagła potrzeba. Z jego pomocą bez problemu można podczepić dodatkowy bagażnik lub przyczepę. Ta opcja najczęściej sprawdza się przy większych przeprowadzkach lub podróżach, w które musimy wziąć więcej bagażu, niż zazwyczaj. Kiedyś haki często występowały przy wielu autach, jednak zgodnie z unijnymi nakazami, powinny być one zdejmowane. Obecnie najpopularniejsze haki, które znajdziesz u producentów, to haki z tak zwaną kulą.

Montowanie haków holowniczych

Żeby zamontować hak holowniczy, trzeba zdjąć zderzak lub wyciąć w nim odpowiednie otwory. Zasadniczo wyróżnia się dwa modele haków: z automatycznym mechanizmem i z ręcznie montowaną kulą. Automatyczne wymagają najmniej pracy – należy po prostu włożyć kulę do siedziska belki, przekręcić gałkę, a następnie zamknąć kluczykiem. W przypadku montowanych ręcznie, należy włożyć końcówkę do otworu w belce i przykręcić śrubę.

Haki holownicze w samochodach Seat Alhambra i Seat Tarraco

Nowy Seat Alhambra i  Nowy Seat Tarraco to jedne z większych modeli, które proponuje hiszpańska marka Seat. To wspaniałe, pakowne auta rodzinne, idealne na dłuższe wyprawy. Świetnie wyposażone, posiadają również szeroki asortyment akcesoriów, w tym właśnie haki holownicze. Dzięki nim, na nawet największą, rodzinną wyprawę, będziesz mógł wziąć dokładnie tyle bagażu, ile potrzebujesz.

Jesteś właścicielem auta Seat Alhambra lub Seat Tarraco? Zaopatrz się w hak w autoryzowanym salonie!

Seat Alhambra i Seat Tarraco to samochody, dla których autoryzowany salon Seata posiada dedykowane haki. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój hak holowniczy jest dobrze dopasowany do Twojego auta, postaw na dostępne w autoryzowanych salonach rozwiązania. Dzięki nim, oszczędzisz sobie stresu związanego z dopasowywaniem haka i z montażem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.